Dlaczego warto kupić odzież ochronną i roboczą z logo?

Dlaczego warto kupić odzież ochronną i roboczą z logo?

Odzież ochronna i robocza ma na celu zabezpieczenie pracowników na ich stanowisku pracy. Dodatkowo może ona pełnić funkcje marketingowe, gdy zostanie uzupełniona o logo. Dlaczego warto zdecydować się na logowane ubrania dla pracowników? Gdzie można je zakupić?

Jakie ubrania zakupić dla pracowników?

Pracodawca powinien zapewniać pracownikom odzież roboczą w sytuacji, gdy mogą oni zniszczyć lub pobrudzić własne ubrania. Gdy na stanowisku pracy występują z kolei zagrożenia dla zdrowia albo życia, wówczas należy stosować odzież ochronną.

Ubrania te muszą być odpowiednio dopasowane do konkretnego stanowiska pracy, by dobrze spełniać swoją funkcję. Dodatkowo producent odzieży ochronnej i roboczej może wyposażyć ją w logo i inne znakowanie wykonane na zamówienie.

Dlaczego warto kupić ubrania z logo dla pracowników?

Chociaż logowanie ubrań przeznaczonych dla pracowników nie jest potrzebne, to jednak na taką usługę decyduje się obecnie wielu przedsiębiorców. Dlaczego?

Wśród najważniejszych zalet związanych z zakupieniem ubrań z logo dla pracowników znajdują się poniższe:

  • Większa rozpoznawalność firmy – logo umieszczone na ubraniach roboczych powoduje, że firma może budować swoją popularność, ponieważ jej znak przyciąga uwagę i jest łatwiejszy do zapamiętania.
  • Profesjonalny wizerunek – drugim istotnym atutem posiadania ubrań z logo jest możliwość budowy profesjonalnego wizerunku firmy, która postrzegana jest wtedy przez klientów jako bardziej godna zaufania, rzetelna, mająca większe doświadczenie.
  • Estetyka – ubrania robocze oraz ochronne, które zostały wyposażone w logo, często wyglądają bardziej atrakcyjnie niż te, które nie są wyposażone w takie znakowanie.

Znakowanie odzieży roboczej – jakie informacje są na nich umieszczane?

Najczęściej do znakowania wykorzystuje się logo firmy albo jej nazwę, gdy nie ma ona jeszcze własnego znaku. Można także stosować połączenie logo wraz z nazwą.

Dodatkowo na ubraniach mogą znaleźć się także dodatkowe informacje, między innymi dane dotyczące oferty firmy, dane kontaktowe jak numer telefonu oraz adres e-mailowy. Pracodawca może zatem praktycznie dowolnie spersonalizować odzież dla pracowników.

Jakie techniki znakowania używane są na ubrania pracownicze?

Główne rodzaje technik znakowania używane do wykończenia ubrań roboczych oraz ochronnych to haftowanie oraz nadruk. Na wybranych ubraniach można stosować je zamiennie, natomiast na niektórych z nich można wykorzystać tylko jeden typ wykończenia – zwykle nadruk.

Przykładowo producent odzieży ochronnej i roboczej może wykonać haftowanie i nadruk na koszulkach t-shirt oraz na koszulkach polo, natomiast w przypadku kurtek stosuje się głównie nadruki, ponieważ haft mógłby spowodować utratę ich szczelności. Dużo zależy zatem od typu tkaniny oraz od przeznaczenia danego ubrania.

Jakie ubrania robocze i ochronne mogą być znakowane?

Znajduje się różne rodzaje odzieży roboczej oraz ochronnej, dlatego też pod tym kątem także pojawia się dość duża dowolność.

Najczęściej znakowanie umieszczane jest na koszulkach typu t-shirt oraz na koszulkach polo. Jest ono umieszczane na piersi i dodatkowo może znaleźć się z tyłu.

Logo firmy oraz inne informacje na jej temat często umieszczane są także na kurtkach i polarach. Ponadto mogą być to także czapeczki.

Warto wskazać, że firma może zaakcentować swoją identyfikację wizualną nie tylko za pomocą logo, lecz też odpowiedniego doboru kolorów odzieży.

Gdzie kupować ubrania robocze i ochronne z logo?

Obecnie usługa logowania ubrań roboczych i ochronnych jest bardzo popularna i można bez problemów zamówić ją w wielu firmach, także może wykonać ją producent odzieży ochronnej i roboczej prowadzący taką usługę na zamówienie klientów.

Related Articles

Dodaj komentarz