Wyróżnij się na tle konkurencji z papierami z nadrukiem!

Wyróżnij się na tle konkurencji z papierami z nadrukiem!

Papier z nadrukiem, to idealny sposób, aby wyróżnić swoją markę na tle konkurencji. Nadaje się nie tylko do pakowania produktów, ale również do umieszczenia go w pudełkach prezentowych. W dobie Internetu można by pomyśleć, że materiały drukowane tracą na swojej wartości, a wszelkie działania marketingowe warto skoncentrować online, jednak nic bardziej mylnego. Papier z nadrukiem lub jakiekolwiek inne formy pakowania produktów, zakupów i upominków wpływają na doświadczenia konsumentów, ich wrażenia i często decydują o tym, czy Klient pozostanie z nami na dłużej.

Selglam – marka wspierająca Twój biznes

Selglam to firma, która dostarcza rozwiązania w zakresie pakowania, wysyłki produktów i dekorowania stołów. To co wyróżnia markę na tle konkurencji, to jakość oraz ekologia. W ofercie sklepu znajdziemy eko wypełniacze, papier pakowy, papier z nadrukiem, kartony do pakowania paczek i prezentów, wiórka papierowe, torby, naklejki, a także obrusy, kubki, talerzyki i inne przedmioty, dzięki którym estetycznie nakryjemy stół na przyjęciach i różnego rodzaju uroczystościach. Główną zaletą produktów sprzedawanych przez Selglam jest ich biodegradowalność, a to oznacza że są w pełni naturalne i ekologiczne. Poza sprzedażą detaliczną firma prowadzi także sprzedaż hurtową, indywidualnie podchodzi do zamówień swoich Klientów, a wiele produktów można spersonalizować i dostosować formą i wyglądem pod potrzeby każdej marki.

Jak zamówić papier z nadrukiem?

Aby zamówić papier z nadrukiem w firmie Selglam, wystarczy przygotować projekt zadruku. Na papierze możemy wydrukować w zasadzie wszystko. Logo, dowolny tekst, ikony, cokolwiek co kojarzy się z naszą firmą i marką, lub co chcielibyśmy aby się z nią kojarzyło i wpływało na jej rozpoznawalność. Dostarczony projekt przed wydrukiem zostaje nam dostarczony w formie wizualizacji, a następnie dociera do nas w gotowych arkuszach ciętych na wymiar lub na rolce, co umożliwia nam pakowanie dowolnej wielkości produktów.

Chociaż papier z nadrukiem wygląda na delikatny, to charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Chroni kupione przez Klientów produkty przed uszkodzeniami czy zabrudzeniami, a dodatkowo dostarcza niesamowitych wrażeń podczas rozpakowywania przesyłki wydając subtelny szelest. Posiadając właściwości przeciwutleniające sprawdza się w pakowaniu wyrobów z metali szlachetnych czy biżuterii, ale także odzieży, obuwia, alkoholi, ceramiki czy kosmetyków. Jest idealnym dodatkiem do każdej przesyłki, szczególnie jeżeli sprzedawany produkt jest dobrej jakości, a nam zależy na zadowoleniu Klienta i długoterminowej współpracy.

Related Articles

Dodaj komentarz