Dlaczego warto zdecydować się na leasing dla nowych firm?

Dlaczego warto zdecydować się na leasing dla nowych firm?

Wiele osób marzy o założeniu własnej firmy, by móc rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz zarabiać większe pieniądze. Jednak każdy nowy biznes wymaga odpowiedniego wkładu finansowego na start, który jest potrzebny, by wynająć lokal, zakupić sprzęt czy zdobyć niezbędne uprawnienia. Chcąc zoptymalizować koszty związane z rozpoczęciem pracy na własny rachunek, warto rozważyć leasing dla nowych firm. A jak taka usługa wygląda w praktyce?

Leasing na start – dla kogo?

Możliwość wzięcia w leasing kosztownego sprzętu od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej to niezwykle korzystne i praktyczne rozwiązanie. W takim wypadku przedsiębiorca będzie mógł skupić się na pozyskaniu nowych klientów, nie martwiąc się jednocześnie o wysokie koszty prowadzenia działalności. Dlatego leasing na start to dobra opcja dla nowych firm, które muszą inwestować w drogi sprzęt w postaci maszyn, specjalistycznych drukarek, komputerów czy samochodów służbowych. Obecnie interesującą ofertę leasingu dla nowych firm można otrzymać w ClickLease. Ponieważ firma ta dysponuje szeroką bazą ofert leasingowych, a specjaliści sprawnie pomogą klientom dobrać ofertę dopasowaną do ich potrzeb.

Korzystne warunki leasingu dla nowych firm

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej firmy, często obawiają się, że nie sprostają warunkom wymaganym przez leasingodawcę i tym samym nie otrzymają leasingu. Tymczasem korzystając z usług firmy ClickLease, można szybko otrzymać dobrą ofertę na atrakcyjnych warunkach. Leasing na start charakteryzuje się takimi udogodnieniami jak:

  • okres finansowania przez 12-84 miesiące
  • wkład własny już od 1% wartości przedmiotu leasingu
  • minimum formalności
  • elastyczne płatności
  • ekspresowa decyzja leasingowa
  • specjalna oferta dla osób wykonujących wolne zawody

W efekcie właściciel firmy nie zostanie obciążony wysokimi ratami, które trzeba będzie spłacić w krótkim terminie. Ponadto w ten sposób przedsiębiorca zyska czas na rozkręcenie biznesu i znalezienie stałych klientów oraz nowych rynków zbytu.

Czy warto wybrać leasing dla nowych firm?

Leasing dla nowych firm to elastyczna oferta przygotowana specjalnie z myślą o początkujących przedsiębiorcach, którzy mają świetne pomysły, ale potrzebują niewielkiej pomocy w ich realizacji. Do głównych zalet leasingu dla nowych firm można zaliczyć niski wkład własny i wyjątkowo długi okres finansowania. Poza tym cała procedura jest szybka i wygodna, a wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu. Leasing na start umożliwia także finansowanie przedmiotów nowych lub używanych w zależności od potrzeb klienta. Co ważne firma ClickLease oferuje również kompleksowe pakiety ubezpieczeń, które dodatkowo można rozbić na raty. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty leasingowej można znaleźć na stronie https://clicklease.pl/, łącznie z możliwością wyszukania konkretnego samochodu. Jeśli jednak przedsiębiorca nie jest pewien czy interesujący go sprzęt może być przedmiotem finansowania, to wówczas może skontaktować się z przedstawicielami firmy ClickLease, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą właściwe rozwiązanie.

Pierwszy rok prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest zawsze najtrudniejszy, ponieważ przedsiębiorca musi zawalczyć o swoją pozycję na rynku. W zbudowaniu unikalnej marki pomocny będzie profesjonalny sprzęt, nowoczesne urządzenia oraz markowe samochody służbowe. Dlatego warto rozważyć leasing dla nowych firm, by móc już od pierwszego dnia prowadzenia działalności konkurować z najlepszymi firmami działającymi obecnie na rynku.

Related Articles

Dodaj komentarz