Profesjonalne usługi fryzjerskie

Profesjonalne usługi fryzjerskie

Do dobrego, renomowanego salonu fryzjerskiego nie tak łatwo się dostać. Gdy mistrz stylizacji staje się słynny w danej lokalizacji kolejki chętnych na jego usługi są ogromne.

Po jakie usługi udajemy się do salolu fryzjerskiego?


Panowie odwiedzają salony przede wszystkim po modne cięcie włosów. Dbający o wygląd mężczyźni odwiedzają swoich fryzjerów, co tydzień, fryzura musi być jak „spod igiełki”.


Panie wykorzystują szerszy wachlarz usług. Paniom ze zdrowymi włosami, dobrze ściętymi, z włosami niewymagającymi koloryzacji wystarczy modne uczesanie, upięcie włosów na szczególne okazje.


Panie, którym czas przyprószył włosy siwizną zmuszone są korzystać z koloryzacji, najlepiej z profesjonalnej koloryzacji.


Do wyboru są farby naturalne, farby ziołowe, jednak najbardziej popularne i najchętniej polecane przez fryzjerów są farby chemiczne. Gdy decyzja, co do rodzaju farby już zapadła, drugim etapem jest wybór koloru. Tu do dyspozycji jest cała gama barw; ciepłe i zimne blondy, miedzie, soczyste czerwienie, wiśniowe, śliwkowe, po granatowe czernie.


Jeśli mamy taką fantazję możemy łączyć kolory pokrewne, cieniować włosy kolorem, lub bardziej odważni, zafundować sobie na głowie kontrastowe kompozycje kolorystyczne.


Kolor farby należy dobrać do karnacji, wieku, kształtu twarzy. Do farby powinna być wybrana odpowiednia woda utleniona. Tu decyduje profesjonalista, nasz fryzjer. Profesjonalne usługi fryzjerskie zagwarantują pożądany efekt, najlepiej zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego fryzjera.

Po koloryzacji czas na pielęgnację; nawilżenie, maski na włosy i odżywki. Włosy farbowane są wymagające; mimo wszystko farba ingeruje w strukturę włosa. Zabiegami pielęgnacyjnymi pomagamy włosom stać się zdrowszym, jedwabiście gładkim, błyszczącym.

Zadbane włosy to baza dala pięknej fryzury. Fryzjer pomoże dobrać fryzuję idealna dla danej osoby, dla rodzaju włosów, inną dla włosów prostych, sztywnych inną dla włosów kręconych, podatnych na układanie.
Gwarancja usług wysokiej, jakości pozwala na zrelaksowanie się, wizyta w takim salonie to czas dla nas, czas na poprawienie nie tylko wyglądu, ale także naszego samopoczucia.

Related Articles

Dodaj komentarz