Poradnik: jak wybierać upominki świąteczne dla firm?

Poradnik: jak wybierać upominki świąteczne dla firm?

Upominki na święta przeznaczone dla pracowników, klientów czy dla kontrahentów firmy mogą sprawić sporo trudności w wyborze. Na co się zdecydować? Sprawdź porady, aby wybrać najlepsze prezenty z okazji świąt Bożego Narodzenia!

Tradycja wręczania podarunków na święta jest obecna w wielu firmach. Wówczas często problemem jest wybór takich upominków, które wyglądały atrakcyjnie, ale także będą mogły reprezentować firmę. Na co warto się zdecydować?

Poznaj odpowiedzi na pytania:

  • Najlepsze upominki świąteczne od firmy – czyli jakie?
  • Popularne podarunki firmowe – co wybrać?

Najlepsze upominki świąteczne od firmy – czyli jakie?

Asortyment podarunków świątecznych od firm jest bardzo szeroki. Nie ułatwia to jednak wybrania najlepszych podarunków. Pod uwagę trzeba wziąć wtedy szereg czynników, do których zaliczają się między innymi:

  • Elegancja – podarunki powinny być szykowne, aby dzięki temu mogły wpisywać się w bożonarodzeniową celebrę.
  • Prestiż – najlepiej, aby upominki wyglądały efektownie, podnosiły prestiż firmy, dlatego warto zdecydować się na te o luksusowym wyglądzie.
  • Budżet – podarunki powinny być dopasowane tak, aby wpisywały się w posiadany budżet firmowy.
  • Marketing – podarunki powinny wspierać działania marketingowe firmy, na przykład można umieścić na nich jej logo.

Powyższe wymagania jest w stanie spełnić wiele podarunków, dlatego na naszej liście znalazły się różnorodne produkty, jakie sprawdzą się na Boże Narodzenie. Na co warto się zdecydować?

Popularne podarunki firmowe – co wybrać?

1. Kosze bożonarodzeniowe – to jeden z najczęściej wybieranych podarunków firmowych, który wspaniale nadaje się jako paczki dla pracowników czy jako podarunki dla ważnych klientów i kontrahentów firmy. Kosze zawierają rozmaite produkty, na przykład słodycze, kawę, herbatę, alkohole, bożonarodzeniowe dekoracje. Wszystko to jest umieszczone w ozdobnym opakowaniu, na przykład w wiklinowym koszyku, kaszerowanym pudełku czy metalowej puszce.

2. Kalendarz adwentowy od firmy – drugim ciekawym pomysłem jako podarunek dla firmy jest personalizowany kalendarz adwentowy. To prezent, który świetnie nadaje się do wręczenia wielu odbiorcom, aby umilić czas odliczania kolejnych dni do Bożego Narodzenia. Kalendarz może być uzupełniony o słodycze, ale także o herbaty albo inne drobne przedmioty.

3. Czekoladowe figurki

Jako podarunek na Boże Narodzenie od firmy doskonale nadają się także czekoladowe figurki, na przykład świętego Mikołaja, ale także związane z branżą firmy, na przykład może być to samochód, telefon. Takie podarunki mogą być także spersonalizowane, na przykład na ich opakowaniach można umieścić logo firmy.

4. Personalizowane kartki świąteczne

Kartki na święta mogą być doskonałym dodatkiem do podarunku. Jednak zamiast zwykłej kartki warto zdecydować się na kartki personalizowane, które są uzupełnione o logo firmy. Takie kartki można zamówić od razu z życzeniami, dlatego nie wymagają one już wypisywania, dlatego dodatkowo oszczędzają czas. Interesującym pomysłem mogą być także czekoladowe kartki świąteczne, czyli kartki uzupełnione o czekoladki. Taki podarunek posmakuje każdemu!

5. Bombka na choinkę

Wśród dostępnych podarunków na święta warto także zdecydować się na bombkę choinkową. Można zakupić ją również z usługą personalizacji, na przykład jako nadruk na bombce. Bombka może być także uzupełniona o stojak, dlatego nie trzeba mieć choinki, by cieszyć się jej efektownym widokiem.

Powyższe upominki świąteczne dla firm można kupować obecnie w wielu firmach – także w internecie.

Related Articles

Dodaj komentarz